Krásné Velikonoce a úspěchy v Salonu vín 2024

Krásné Velikonoce i jaro 2024. Užijte si v klidu a se svými blízkými. V anšem vinařství jsme začali rok úspěšně a už máme stříbrnou medaili pro Veltlínské zelené 2022 ze Salonu vín 2024.

Číst dále

Ročník 2021 ve zlatém Salonu vín ČR

Máme hned dva zástupce v novém Salonu vín České republiky. jedna zlatá a jedna stříbrná medaile. Jsme velice hrdí a děkujeme, že se Vám vína líbí. Zde jsou vítězové.

Číst dále

Nová vína

Postupně nahrazujeme staré ročníky novými víny podle toho jak dochází a lahvujeme. Na eshopu tak najdete naši aktuální nabídku toho nejlepšího. Užijte si krásný vinný rok a těšíme se až Vás zase potkáme u nás, nebo na nějaké akci!. Vaše BM vinařství.

Číst dále

PF 2022

Přejeme všem krásné, kldiné a veselé svátky Vánoc!  

Číst dále

Naše nové cuvée - K1

Nové cuvee z Tvrdonic! Cuvee K1. Spojení dvou odrůd s podobným charakterem vzniklo harmonické a velmi vyvážené víno. Víno je zlato-zelenkavé barvy s příjemným olivovým meniskem. Vůně je výrazně ovocná, s tóny červeného pomeranče a grepu, podpořenou sušenou kůrou citrusových plodů. Chuť je velice příjemná, svěží, se šťavnatou kyselinkou a v dochuti připomínající citrusové plody s nádechem manga a přezrálé máslové hrušky. Doporučujeme k palačinkám s meruňkovou marmeládou, či ovocem nebo k čerstvým sýrům.

Číst dále

PF 2021

Konec roku se blíží! Užijte jej v klidu (jinak to ani nepůjde :) ).

Číst dále

Vánoční balíček vín 2021

Máme pro Vás speciální kolekci na Vánoce a navíc ve slevě, tak neváhejte :) : https://www.bmvinarstvi.cz/vanocni-kolekce-2021

Číst dále

Otevřené sklepy Tvrdonice

Navštivte otevřené sklepy v Tvrdonicích a zastavte se v našem BMVinařství. Těšíme se na Vás. Už 12.6.2021.

Číst dále

Krásné jaro z BMvinařství

Posíláme krásné jarní pozdravy do dnešní doby a přejeme, ať Vám naše víno udělá alespoň trochu radosti :)

Číst dále

Zimní kolekce

Zima, dlouhé večery, Covid. Ideální čas na dobré víno. Připravili jsme speciální kolekci vín za výhodnou cenu. Stačí objednat, otevřít a užít si.: https://www.bmvinarstvi.cz/zimni-kolekce

Číst dále

Nový web s eshopem

Vážení zákazníci. právě jsme pro vás spustili nový web s eshopem. Věříme, že se vám bude líbit. Najdete na něm přehledně všechna naše vína, která si nově můžete koupit i online a zaplatit kartou. Spěchali jsme, abychom vše spustili ještě před Vánoci a mohli jste si vína koupit na svátky a příjemně si je tak užít.

Číst dále

Salon vín České republiky 2020


Zlatá medaile Salon vín 2020

  • Muškát moravský, 2018, kabinet polosuchý
     

 

Číst dále

Salon vín České republiky 2019

Číst dále

KRÁL VÍN 2018

Číst dále

Pardubický festival vína

Číst dále

Archiv 2013 - 2018

Číst dále